День юного глядача

Активісти громадської організації, за підтримки благодійного фонду «Розвиток Громади» влаштували перегляд пізнавального мультфільму для дітей з багатодітних сімей та сиріт.

У п’ятницю, 17 липня, шестеро малюків, якими опікується Львівська міська рада, отримали шанс переглянути новий розвиваючий мультфільм. Діти дивилися – «Книгу життя», мексиканського аніматора Хорхе Р. Гутьєрреса. Малеча перенеслася у крихітне містечко Сан-Анхел, де вирували пристрасті справжнього мексиканського кохання, вічної дружби та добра.

«Для цих дітей особливо важливою є увага та підтримка. Діти обожнюють сучасні мультфільми, вони сприяють всебічному розвитку малечі. Це був перший показ мультфільмів, схвальні відгуки, а головне щасливі очі діток, свідчать про те, що ми рухаємося у правильному напрямку. Тому плануємо залучати й інших партнерів й організовувати наступні перегляди розвиваючих мультфільмів», - поділився організатор заходу активіст ГО «Розвиток Громади» Назар Романів.


Перегляд мультфільму був організований активістами громадської організації «Розвиток Громади» за підтримки однойменного благодійного фонду. Показ «Книги життя» проходив у популярному закладі харчування «Купіца». Адміністрація закладу у якості благодійної допомоги надала морозиво та напої для юних глядачів.

«Сьогодні одним із ключових напрямів діяльності благодійного фонду «Розвиток Громади» є допомога дітям. Напрям затверджений під назвою «Тепло дитячих сердець». В його рамках ми реалізовуємо ряд проектів, однак ключовою та об’єднуючою їх ідеєю є надання можливості потребуючим дітям соціалізуватися та відчути себе потрібними усьому суспільству, відчути свою цінність та змогти реалізувати свої здібності, закладені Богом. Одним з таких проектів ми бачимо проект «День маленького глядача». Саме в його рамках діти зможуть побачити новий рівень розвитку нашого суспільства та відчути себе потрібними, насолодитися переглядом мультфільмів та по-справжньому весело та із захопленням проводити свій час. Надіємося, що благодійний фонд «Розвиток Громади» стане ядром об’єднання благодійності на теренах Львівщини. Ми впевнені, що людей, які хочуть допомогти дітям, що цього потребують – мільйони. Чужих дітей не буває. І цьому доказ – теплі слова та підтримка наших ідей благодійниками. Ми чекаємо на Вашу допомогу. Допомоги чекають діти», - зазначила голова благодійного фонду «Розвиток Громади» Соломія Старосольська.