«Розвиток Громади» зробили яскравішим життя дітей із дитячого притулку

Завдяки «Розвитку Громади» сіра та похмура стіна на подвір’ї Львівського дитячого притулку перетворилася на яскраву філософську казку для малечі.

Кожна дитина повинна відчувати радість, її життя має бути наповненим яскравими фарбами та позитивом. Активісти «Розвитку Громади» всіляко допомагають вихованцям Львівського дитячого притулку, що на Левандівці. Нещодавно малеча звернулася до членів організації з проханням розфарбувати паркан  перед вікнами дитячих кімнат, він був сірий та похмурий.

Команда організації одразу ж відгукнулася на прохання малечі й розпочала пошук митців, які змогли б креативно підійти до розфарбування стіни у притулку. На заклик відгукнулися молоді художники Ірина Кабиш, Дарія Турина та художник і фотограф Іван Твердун. Спеціально для цих дітей був розроблений та реалізований проект «Кольорова країна» в межах напрямку «Тепло дитячих сердець» благодійного фонду «Розвиток Громади».


Протягом тижня художники разом з мешканцями притулку створювали на стіні справжню казку – зобразили небо, гори, озера та двері, що символізують відкриту дорогу в чудове яскраве життя, яке чекає кожну дитину.Ініціативу підтримала  благодійниця Ірина Хмарська, яка перерахувала на рахунок БФ «Розвиток Громади» 3560 гривень. Кошти були витрачені на придбання фарб та матеріалів для розфарбовування стіни. Завершилося дійство урочистим відкриттям казкової стіни. Завдяки Андрію Шиферу та його друзям, а також Ользі Петренко активісти влаштували справжнє свято для дітей зі солодощами, повітряними кульками та солодкою ватою. Однак найголовнішою для цих дітей була увага, теплі обійми та щирі розмови.