Малозабезпечені сім’ї Львова отримали чергову допомогу

У вівторок, 2 червня, у межах соціального проекту "Допоможи ближньому, Благодійний фонд «Розвиток Громади» спільно з «Ашан Південий» вчергове роздали малозабезпеченим, потребуючим та багатодітним сім’ям Львова товари першої необхідності, які зібрали небайдужі покупці за допомогою «Шафи добра».

Усі зібрані небайдужими людьми продуктові набори - олію, рис, гречку, макарони, цукор, солодощі, чай та консерви, після обліку, розфасували в рівній мірі для 7 сімей Львова, що, на жаль, наразі, знаходяться у скрутному становищі. Товари першої необхідності передали з дотриманням карантинних обмежень.

Нагадаємо, у Львові відкрито 3 «Шафи добра» у гіпермаркетах «Ашан Південий» (вул. В. Великого, 58), «Ашан Сокільники» (вул. Стрийська, 30) та «Ашан Чорновола» (вул. В. Чорновола, 16і). Тому кожен небайдужий зможе придбати товари з переліку необхідних, оплатити їх на касі та покласти у спеціальну ємкість при виході з кас.

Дякуємо усім, хто допомагає реалізувати проект, який не лише збільшує та урізноманітнює допомогу, але й дозволяє привернути увагу громадськості до гострих соціальних проблем, зокрема, до сімей, які, на жаль, перебувають у скрутному становищі. #Творимо_добро_разом!