Танці, співи та веселі ігри – черговий пам’ятний день вихованців Львівського дитячого будинку № 1

ГО «Розвиток Громади», в рамках соціального проекту «Опіка дітьми із сиротинця», продовжує дбати та проводити веселе дозвілля для малечі з дитячого будинку.

Цього разу маленьким вихованцям сиротинця активісти «Розвитку Громади» подарували веселий пікнік на свіжому повітрі. А про їх дозвілля подбав улюблений дует малечі – «ВлаТар». Для діток хлопці перевтілились в мультяшних героїв – міньйонів. А ще влаштували «бульбашкове свято», де кожна дитина побувала у велетенській бульці. Пригощались діти піцою, що передали ресторани:  «Мафія», «Фелічіта» та «Crazy Town».

                                     

«Сьогодні малюки виплеснули свою енергію наповну. Думаю, що усі дітки спатимуть солодко і міцно, адже ми провели на свіжому повітрі багато часу. У такому віці діти дуже активні, тож ми їх забавляли рухливими іграми і танцями. Навіть не знаю, хто кому приніс більше радості: ми малечі, чи вони нам», - ділиться враженнями Владислав, учасник дуету «ВлаТар».

           

Ми, ГО «Розвиток Громади», переконанні: дитяча посмішка – велике щастя, а щоб малеча поділилась нею потрібно не так багато – турбота у відповідь!