За перші два дні до акції «Я зроблю тобі іграшку» долучилося понад сто дітей

 
11 грудня в ТРЦ «Кінг Кросс Львів» активісти «Розвитку Громади» провели перший день акції «Я зроблю тобі іграшку». Відкрили акцію майстер-класом із розмальовування пластикових підвісок. Наступного дня, 12 грудня, маленькі учасники акції виготовляли вінтажні листівки. Відвідувачі ТРЦ зі своїми дітьми активно долучалися до виготовлення ялинкових прикрас. Усього участь у акції взяло зо сто дітей, які виготовили понад двісті іграшок. 

В перший день акції діти розмальовували пластикові скельця-підвіски та стаканчики. Малеча цією роботою дуже захопилася. Діти поспішали й намагалися зробити якомога більше прикрас, щоб своєю працею зробити сиротам справжнє свято.
  • Я вже намалювала три новорічні підвіски. Хочу аби мої старання потішили дітей в сиротинці, бо їм теж хочеться ялинки і свята, - ділиться маленька Діанка
  

До акції охоче приєдналися й батьки: малювали, допомагали обрати ідею, кольори. За малечею наглядав художник, активіст «Розвитку Громади» Андрій Федуняк. Він показував, як і що малювати, які фарби краще використовувати.
 
  • Я дуже тішусь, коли бачу, що діти отримують задоволення від процесу. Адже ми це робимо заради спільної доброї мети. Сьогодні потрібно вчити малят допомагати один одному, пояснювати, що є поряд з нами ті, хто потребує нашої підтримки, - каже пан Андрій
  
 
  • Ми з моїм братиком ще ніколи не робили іграшок на ялинку, це дуже цікаво, і нам сильно сподобалось. Я трішки вимастилась фарбою, але не біда, це ж все-таки творчий процес,- підкреслила Настуся
 
На наступний день, 12 грудня, малеча виготовляла вінтажні листівки під керівництвом письменниці Ніки Нікалео. Зробили понад сотню листівок. Майстриня витинанки Ірен Токарська принесла понад сотню витинанок, якими також прикрасять ялинки.

Відвідувачі з цікавістю підходили та розглядали вже готові роботи. Кожен міг обрати ту, яка припала до душі та купити її, кинувши гроші у скриньку. Виручені кошти підуть для того, аби потішити дітей-сиріт подарунками.  До акції доєдналися десять діточок із 104-ої школи-інтернату.


 
 
 
Нагадаємо, акція триватиме ще два дні –17 та 18 грудня. В останній день малеча доробить усі іграшки, повністю вбере ялинки, і активісти повезуть їх до сиротинців та інтернатів.

Ми чекаємо на кожного, хто хоче долучитися та подарувати дітям свято.