Дитяче харчування для малюка

З благодійного фонду «Розвиток Громади» були виділені кошти на придбання сумішей та вітамінних п’юре для Стецик Вікторії, що перебуває на лікуванні у 8-й клінічній лікарні Львова.

Олена Стецик , мати 11-місячної Вікторії звернулася до БФ  «Розвиток Громади» з проханням допомогти дитині, що обпеклася окропом.  Команда благодійного фонду одразу розпочала збір коштів аби допомогти малечі. Жінка сама виховує маленьку донечку й зараз знаходиться на 33 тижні вагітності вдруге. Активісти «Розвитку Громади» всіляко допомагають Ользі та її дитині, так нещодавно за кошти, зібрані благодійним фондом, буди придбані суміші для годування та вітамінні п’юре для маленької Вікторії. Крім, того небайдужі громадяни передали молодій мамі підгузки, дитяче харчування та медикаменти, які зараз дуже потрібні дитині.

Завтра у маленької Вікторії буде операція з пересадки обпеченої шкіри. За такий короткий час ми просимо всіх небайдужих відгукнутися й допомогти коштами на оплату операції та придбання медикаментів. Адже діти – це наше майбутнє! 

Для лікування дитини необхідно 3 тисячі гривень. Також всі небайдужі можуть допомогти маленькій Вікторії памперсами (4+, 5), сумішами, бинтами та лейкопластирем, які зараз потребує дитина.

Якщо Ви маєте можливість допомогти дитині, просимо Вас долучитися до наших благодійних ініціатив шляхом перерахування коштів за наступними реквізитами:
Код банку отримувача (МФО): 305749
Банк отримувача:  ПАТ "Кредит Дніпро Банк"
Рахунок: 2600130922401
ЄДРПОУ:  39479117
Отримувач: Благодійний фонд «Розвиток Громади»
Призначення платежу: благодійна допомога для Вікторії Стецик