У Шевченківському гаю для дітей з інтернатів пройшли великодні забави

У Шевченківському гаю пройшли великодні забави для дітей зі шкіл-інтернатів. Учасниця ГО "Розвиток Громади" Вероніка Хідченко підготувала для дітей майстер-клас з писанкарства.

Понад 100 дітей з сімнадцяти навчальних закладів для сиріт завітали у Шевченківський гай. Організатори заходу "Центр Опіки Сиріт" разом волонтерами влаштували справжнє свято. Для дітей було влаштовано концерт за участі пластунів, великодній ярмарок, діти співали гаївки та танцювали. На Співочому полі дітлахи продемонстрували свою майстерність у виконанні пісень. Особливо припав до серця усім хлопчик, який заспівав пісню, лейтмотивом якої були слова "я не хочу грати у війну, я зламаю свого іграшкового автомата". Слухачі гучно аплодували та гукали "молодець!"

Настрій не зіпсув навіть великий, але короткий дощ.
Маленьких гостей міста частували смаколиками, шашликами, а всіх відвідувачів заходу закликали доєднатися до спільної молитви з дітьми.


У Шевченківському гаї вже не вперше збирається так багато дітей-сиріт на гаївки. Ми провели чудовий час. Діти розмалювали писанки, поспівали і подивилися концерт.