Терапія красою для вихованок НРЦ «Джерело»

Сьогодні, 16 листопада, дівчатам із навчально-реабілітаційного центру «Джерело» активісти ГО «Розвиток Громади» влаштували «День краси». Зачіски, макіяж та манікюр їм робили досвідченні візажисти та перукарі, адже на кожну учасницю акції чекала професійна фотосесія. З новими іміджем панянки відвідали ще й дискотеку, яку організовували вихователі закладу.

 


Кожна жінка прагне відчувати себе красивою та неповторною. Кожна мріє про гарні блискучі локони і стильний макіяж. Та, на жаль, дівчата з інвалідністю не часто відвідують професійних візажистів та перукарів, аби створювали їм образ красунь з неперевершеним образом. Саме тому ГО «Розвиток Громади» організувала вихованкам реабілітаційного центру «Джерело» такий «День краси».

«Ми завжди радо ініціюємо та реалізовуємо такі благодійні дійства, які приносять радість іншим. Ці дівчата прекрасні, вони аж світяться зсередини, дивлячись на себе у дзеркало. Саме задля цього ми і організували цей «День краси». Від усієї організації висловлюю подяку Інні Вариводі та Оксані Носач, які безкоштовно створили такі красиві образи дівчаткам», - говорить керівник соціального відділу ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк

«У нас постійно відбуваються різноманітні заходи, вистави, концерти, проте ми завжди робили це для батьків чи гостей. Цього разу ми вирішили зробити свято для нашої молоді, тим паче вони не мають можливості часто відвідувати перукарів чи професійних візажистів - розповідає Анастасія Сімака, інструктор з трудової адаптації, керівник театральної студії в «Джерелі» для молоді з особливими потребами від 18-ти років. - Тож ми організували такий День краси, аби молоді люди відчули себе гарними, надзвичайними. До обіду їм наводять красу, а після обіду буде дискотека. На такому рівні цей захід проходить вперше і це стало справжнім сюрпризом для нашої молоді. Нам дуже приємно, що на наше прохання відгукнувся «Розвиток Громади» і допоміг нам створити це свято»

 
Завтра, 17 листопада, активісти проведуть ще один «День краси», на цей раз «б’юті-сеанси» отримають панянки з іншої групи НРЦ «Джерело».