Проект «Розвитку Громади» «Допоможи ближньому» набирає обертів

В рамках соціального проекту «Допоможи ближньому», який стартував 21 вересня,  активісти ГО «Розвиток громади» розвозять допомогу соціально незахищеним людям.

Цей проект має на меті не лише зібрати допомогу для соціально незахищених людей, а й підтримати їх дух, допомогти відчути свою значущість. Також юристи організації надають правову допомогу одиноким учасникам АТО, самотнім пенсіонерам, інвалідам та малозабезпеченим людям.

29 вересня робоча група передала Львівському міжрегіональному центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів продукти харчування та одяг. Активісти поспілкувались із пацієнтами центру стосовно їх потреб та бажань.

5 жовтня продукти харчування отримали поранені учасники АТО у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи та Окружному військовому госпіталі ЗОК № 1120.

 
Також активісти передали одяг та надали юридичну консультацію одинокій матері, вихованці інтернату Панчишин Лесі Григорівній.

«Допомагати людям – пріоритетне завдання ГО «Розвиток громади», наші активісти постійно спілкуються з тим кому потрібна підтримка, життя не завжди є доброзичливим до них, ми ж намагаємось показати їм, що добро в людях не закінчується», - розповів керівник проекту Назар Бай.

Висловлюємо особливу подяку людям, які допомогли в реалізації проекту:

Переймі Роману, Круткову Рауфу, Шамілову Шарафалдіну за допомогу продуктами харчування;

Українській діаспорі в Лос-Анджелесі, які надіслали одяг та взуття.

Не будь байдужим, допоможи тим, хто цього потребує!

Усі охочі можуть долучитись до проекту.

Контактний телефон: 0985174589 Ольга

Дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00.