Іноді трикутник - не просто геометрична фігура, а найкращий приклад благодійності

«Енні» - новий художній фільм, що зараз демонструється у Кінопалаці на вул.Театральній подивилися підлітки-пластуни, які допомагають нашій громадській організовувати дозвілля і розвиток у креативних студіях для дошкільнят-напівсиріт. 

Свято Миколая для діток з Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО, Різдво у Львові для дітей з Дебальцевого, креативні студії для малюків, які втратили батька на війні з Росією – це перелік акцій, у яких радо взяли участь кмітливі і винахідливі скаути з львівського осередку організації Пласт.

ГО «Розвиток громади» щиро вдячний небайдужим підліткам Юркові Мигалику, Соломії Коваль, Дмитрові Сунаку, Андрієві Ткаченку, Оленці Тиндник за активну участь і допомогу у створенні свят. А співпраця з мережею кінотеатрів Кінопалац зробила можливим матеріалізувати цю подяку у вигляді квитків на перегляд цікавого та життєствердного американського кінофільму про дівчинку, що теж напівсирота, як і наші малюки з Центру допомоги.
 
- Фільм - дуже смішний, нам було весело, - поділився з нами Юрій Мигалик. - Давно я не ходив в кіно, і сьогодні зробив це з величезним задоволенням. Наша співпраця з "Розвитком громади" виявляється не тільки приносить користь суспільству, але є ще й пізнавальною.  

Приємно, що цей благодійний трикутник між «Розвитком громади», Пластом та Кінопалацом дає можливість усім побачити, як легко творити добро разом. Адже воно завжди повертається сторицею.

Ніка Нікалео
письменниця, журналістка