Вона хотіла побачити свою усмішку в дзеркалі…

Завдяки сприянню  благодійного фонду «Розвиток громади» у Львівській обласній лікарні вдруге було безкоштовно проведено операцію із усунення катаракти людині, не спроможній оплатити таку послугу. Цього разу стало на одну щасливу людину в світі більше в особі мешканки хоспісу для самотніх стареньких - Леуш Марії Лук’янівні (1953р.н).   

Довший час пані Марія  зовсім нічого не бачила. Жінка вже й не сподівався колись на власні очі зустріти світанок, чи почитати улюблену книгу. Однак,  минулого тижня їй здійснили  факоемульсифікацію катаракти з імплантацією штучного кришталика. Операція проходила за сучасними стандартами у мінімально короткий термін на висококласній сучасній апаратурі.

"На сьогоднішній день пацієнтка є стабільною і має стовідсотковий зір. Людина задоволена. З приводу цього хочеться висловити особисту подяку головному лікарю ЛОКЛ Гичці Михайлу Михайловичу, який забезпечив нас усім необхідним для проведення даної операції, та Благодійному фонду «Розвиток громади», - повідомила оперуючий хірург Наталія Прайс.

"Коли до мене в палату принесли дзеркало і я у нього подивилась, то змогла там побачити лиш свою усмішку. А я, щиро кажучи, вже давно не усміхалась, - ділиться враженнями Марія Лук’янівна і додає: - Дуже дякую лікарям та усім, хто долучився до того, аби мене прооперували. Я направду щаслива".

Щиро сподіваємось, що і надалі у наших лікарнях будуть проводитись безкоштовні операції для людей, які не в змозі їх оплатити. А для цього потрібно зовсім мало, щоб частіше об’єднувалися люди, для яких важливо робити цей світ кращим. У цьому випадку ними стали лікарі офтальмологи Наталія Прейс та Михайло Гичка, небайдужа львів’янка і партнер благодійного фонду Ярина Федьків та сам «Розвиток громади».