«Шафа добра» зібрала чергову допомогу потребуючим

У п’ятницю, 14 грудня, у межах соціального проекту "Допоможи ближньому, Благодійний фонд «Розвиток Громади» спільно з «Ашан Південий» вдруге роздали малозабезпеченим, потребуючим та багатодітним сім’ям Львова товари першої необхідності, які зібрали небайдужі покупці за допомогою «шафи добра».
 


Усі зібрані небайдужими людьми продукти - олію, рис, гречку, макарони, цукор, солодощі, чай та консерви, після обліку, розфасували в рівній мірі по 3 кг. для 11 сімей Львова, що, на жаль, наразі, знаходяться у скрутному становищі. Також, за традицією, кожна  сім’я отримала ще й фрукти, що постійно безкоштовно надає Оптовий ринок «Шувар».
 
А ще, дізнавшись про «шафу добра», до нас звернувся Львівський міський центр соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Залізничного району з проханням допомогти інваліду по зору та пенсіонерці Ірині Франковій із смт Рудно. Відтак ми з радістю навідали старшу жінку та передали їй продукти першої необхідності.
 


Щиро дякуємо усім, хто долучається до наших соціальних та благодійних проектів. #Творимо добро разом.
 
Нагадаємо, постійно діючу «Шафу добра» встановило у гіпермаркеті «АШАН Південний», що на вул. В. Великого, 58. Відтак кожен небайдужий може придбати товари із переліку необхідних, оплатити їх на касі та покласти у спеціальну ємкість.

Перелік товарів, які рекомендуємо класти у «Шафу добра»: консервація, крупи, макаронні вироби, чай, кава, спеції, олія, цукор, печиво та солодощі.