Проект «Допоможи ближньому» вкотре підтримали наші донори

       Соломія Сорока - наша співвітчизниця львів’янка, закінчила Львівську музичну школу-інтернат ім. Соломії Крушельницької та Київську консерваторію по класу скрипки, тепер живе й працює в Сполучених Штатах, є професором скрипки в Ґошенському університеті, що в штаті Індіана.  Її батько – видатний графік Богдан Сорока. А маленький син Антон не так давно став відомий українцям після того, як зіграв головну роль поводиря в однойменному фільмі.
     
        - Перебуваючи так далеко від Львова, душею та серцем я завжди намагаюсь бути із вами, - говорить пані Соломія. – Ми, наша громада, наші друзі, чим можемо, тим намагаємось допомогти. Звісно, робимо це не для того, аби нам складали подяки. Дуже шкода діток, які потребують особливої уваги. В США розповідаємо про ситуацію в Україні та час до часу через мою давню подругу Вероніку Хідченко, яка є головою Благодійного фонду «Розвиток громади», передаємо матеріальну допомогу сиротам. Мій син Антон є пластуном. Коли приїжджали у Львів, то ходили з ним до дитячого будинку №1, що на вулиці Таджицькій, аби занести туди потрібні діткам речі. Мій син на власні очі побачив усі нагальні потреби маленьких українців, позбавлених батьківської опіки. Тепер він щиро ділиться цим досвідом із однолітками у США та долучає їх сім’ї до добрих справ.

        Протягом місяця у БФ «Розвиток Громади» приходили  батьки шести родин із дітками та вибирали для себе потрібні їм  речі. Це найбільш потребуючі мешканці нашого міста, що  включені у постійно діючу соціальну програму «Допоможи  ближньому».