У Львові вчетверте відбулись особливі ігри для людей з інвалідністю на візках (ФОТО)

Рекреаційні ігри «Крок до олімпу» - це унікальна подія, яка вчить соціальної рівності та поваги.

Цьогоріч спортивно-розважальний захід для людей на інвалідних візках відбувся у п’ятницю, 22 листопада, до Дня Гідності та Свободи, у найбільшому торгово-розважальному комплексі західної України «Victoria Gardens».

Рекреаційні ігри, які щороку організовує ГО "Розвиток Громади", зібрали понад 30-ть людей з інвалідністю на візках із різних куточків Львівщини. Змагались учасники ігор у трьох спортивних дисциплінах: флорбол, настільний теніс та корфбол.

Згодом вперше у межах рекреаційних ігор відбувся відкритий кубок з інтелектуальної гри «Mind game». За звання «найкмітливіших» змагались одразу дев’ять команд, п’ять з яких сформували люди на інвалідних візках, а чотири - організатори, учасники російсько-української війни та прості глядачі – відвідувачів ТРК.

Щиро дякуємо усім друзям та партнерам за допомогу в організації заходу. #Творимо_добро_разом Victoria Gardens Львівська державна обласна адміністрація Япона Хата Мultiplex Монако МGameLviv NOA Фокстрот Jysk Департамент соціальної політики. ГО «УСУ АТО» СК «Легіон» Ramada Віктору Кочергану Ведучі заходу: Тарас Бережанський та Назар Голоджун

Більше фото за посиланням