«Кожна людина повинна бачити сонце…»

       Завдяки сприянню  благодійного фонду «Розвиток громади» Львівська обласна клінічна лікарня безкоштовно провела успішну операцію із усунення катаракти одному із пацієнтів хоспісу для самотніх людей. Функціонує заклад у найменшому місті України - Угневі, що  на Львівщині, в колишньому старовинному палаці.        Довший час Ярослав Момот  зовсім нічого не бачив. Він вже й не     сподівався побачити колись денне світло та почитати улюблену книгу.     Однак,  минулого тижня пацієнту здійснили  факоемульсифікацію   катаракти з імплантацією штучного кришталика. Операція проходила за   сучасними стандартами у мінімально короткий термін на висококласній   сучасній апаратурі.

     
        - Як сказав колись академік Філатов: «Кожна людина повинна бачити сонце», так само і наші пацієнти, які втратили зір, мають можливість бути прооперованими за бюджетний кошт, - повідомила оперуючий хірург Наталія Прейс. - На сьогоднішній день пацієнт Ярослав Момот є стабільний. Він має стовідсотковий зір. Людина задоволена. З приводу цього хочеться висловити особисту подяку головному лікарю ЛОКЛ Гичці Михайлу Михайловичу, який забезпечив нас усім необхідним для проведення даної операції, та Благодійному фонду «Розвиток громади».

       - Тепер я чудово бачу, - ділиться враженнями пан Ярослав. - Дуже вдячний своєму лікарю Наталі Ігорівні. У неї золоті руки та велике серце. Неймовірне щастя для мене знову бачити цілий світ. Тепер я можу навіть читати книжки, бо вже, чесно кажучи, й забув як це робиться.    

       Щиро сподіваємось, що і надалі у наших лікарнях будуть проводитись безкоштовні операції для людей, які не в змозі їх оплатити. А для цього потрібно зовсім мало, щоб частіше об’єднувалися люди, для яких важливо робити цей світ кращим. У цьому випадку ними стали лікар офтальмолог Наталія Прейс, головний лікар ЛОКЛ Михайло Гичка, небайдужа львів’янка і партнер благодійного фонду Ярина Федьків та сам «Розвиток громади».