Із Лос-Анджелеса в ГО «Розвиток Громади» передали понад 50 кілограмів одягу для незабезпечених львів’ян

До соціального проекту «Допоможи ближньому» долучилася українська діаспора із міста Лос-Анджелеса.  На Львівщину  діаспоряни передали одяг, канцтовари та іграшки для дітей. Пакунок із США прийняли активісти «Розвитку Громади» й зобов’язалися роздати ці речі тим людям, які цього потребують.

Це вже не перший пакунок від представників української діаспори. В межах проекту «Допоможи ближньому» активісти зібрали понад 200 кілограмів одягу та продуктів, для усіх, кому вони необхідні.

Перші партії допомоги вже передали учасникам АТО, самотнім пенсіонерам та людям з особливими потребами у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, Окружному військовому госпіталі ЗОК № 1120, Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, та у приватному порядку.


Нова партія допомоги чекає на своїх власників. Звертаємось до всіх, хто має потребу в цих речах, прийдіть в офіс ГО «Розвиток Громади» (вул. Шевченка 7), або зателефонуйте за номером 0985174589, дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00.

Нагадаємо, проект «Допоможи ближньому» започатковано у вересні цього року. Його мета -  забезпечити соціально незахищених людей продуктами харчування, одягом та ліками.

Долучитися до нього може кожен. Допомога приймається від приватних підприємців, меценатів та просто небайдужих людей.