Стань Святим Миколаєм – напиши листа напівсироті

ГО «Розвиток громади» оголошує збір подарунків для дітей-напівсиріт

Менше 5 тижнів залишилося до Нового 2016 року. А до свята Миколая, покровителя і благодійника усіх дітей - зовсім нічого. Ми з радістю і великою вдячністю усім за попередню благодійну участь у межах діяльності нашого «Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО» з нетерпінням чекаємо на найменшого «миколайчика» для дітей-напівсиріт із сімей полеглих та зниклих безвісти воїнів.

Кожен з нас з надією у серці чекає на це найтепліше у році свято, незважаючи на зимову пору. А дітлахи наших захисників позбавлені найголовнішого – батькового сильного плеча, яке міцно підставляється у будь-який складний життєвий момент. Звичайно, ми не зможемо їм замінити тата, але давайте допоможемо цим дітям хоча б у цей день забути, що когось такого важливого поруч немає. Та є досить небайдужих людей, які мають настільки гаряче серце, що частинкою цього тепла здатні поділитися з ними. Це можуть бути солодощі і книжки, канцтовари або іграшки.

У нашому центрі налічується більше півсотні напівсиріт, які теж  чекають Миколая. Приходьте до нас на пр. Шевченка, 7, оф. 27 і ви зможете зробити адресний подарунок та написати цій дитині листа з побажаннями від Святого, або пишіть нам на пошту info@rozvytok-hromady.com і пропонуйте свій варіант. Станьте одного разу справжнім Святим Миколаєм!

Дякуємо за вашу небайдужість та тепло душі! Щасливого вам Різдва Христового та Нового 2016 року!