День Щастя відсвяткували і у Дитячому будинку №1

Сьогодні громадівці приїхали  до Дитячого будинку №1 щоб подарувати малятам гарний настрій та зробити їх трішки щасливішими.

Кожен вкладає свій сенс  у слово «Щастя». Когось зробить щасливим новенький айфон, комусь достатньо рідної людини поруч, а хтось вважає себе щасливчиком лише тому, що прокидається вранці здоровим. В кожного своє.

Дует «ВлаТар» разом з активістами громадської організації підготували для дітей безліч сюрпризів. Вони і співали разом, і танцювали, і в бульбашці побували, а також усі отримали надувних звірят і кольорові мечі. Було весело і дуже шумно. Малюки влаштували бій  мечами, в якому не було переможених. Активісти пригощали дітлахів смачною піцою, яку безкоштовно надав ресторан "Crazy Town" та залишили на десерт багато фруктів.
 

Я не знаю, хто кому сьогодні приніс більше щастя. Ці діти просто неймовірні, вони надихають. Для цих малят хочеться робити ще більше, приїжджати частіше, тішити сюрпризами та дарувати тепло і любов, - каже активістка Світлана

 
Такі візити до дитячого будинку вже стали доброю традицією. «Розвиток Громади» часто навідується у сиротинець щоб погратися, привезти подарунки та повеселити малюків.

Сьогодні був дуже гарний день. Багато кольорових кульок і герої з мультика бавилися з нами. А щемені дуже посмакувала піца, я вже ледь доїла свій шматочок, - поділилася Тетянка