Свято Миколая для дітей з Центру допомоги наша громадська провела на висоті

Святий Миколай запросив дітей з Центру допомоги загиблим в АТО на виставу «Диво-квітка», що відбулася у суботу в драматичному театрі ім.. М. Заньковецької.
Впродовж півтори години усі мали можливість і посміятися і поспівчувати героям, порадіти разом з ними і поспівати… Варто підкреслити, що на акторах були красиві, нові костюми, застосовувався лискучий, різнобарвний реквізит, що для діток має неабияке значення у розвитку і сприйнятті прекрасного.
А після вистави усіх привітав сам Св. Миколай. Кожна дитина розказала вірша, або заспівала і за це отримала барвисту ялинку-пакунок з солодощами. Потім усі разом з батьками заколядували вельми відому українську коляду «Нова радість стала»:
    Нова радість стала, яка не бувала, –
    Над вертепом зірка ясна увесь світ засіяла!
    Де Христос родився, з Діви воплотився,
    Там чоловік пеленами у Бога вповився…Та це ще був не кінець! У фойє театру, біля прибраної ялинки на дітей уже зачекалися пластуни з 1-го куреня ім.. Короля Данила, з якими наша ГО «Розвиток громади» веде співпрацю. Вони влаштували для дітей розваги та цікаві ігри. Малючки бавилися з дівчатами-пластунками у жваві забави. А старші діти тим часом були зайняті у більш інтелектуальних і логічних іграх, які тим не менше теж були дуже активними.Наприкінці Свята Миколая від нашої громадської переможці отримали в подарунок книжки, а театр пригостив усіх дітей цукровою ватою.
Схоже, що усі пішли втомлені, але дуже задоволені.

Ніка Нікалео
письменниця, журналістка