Допомога для дитячого будинку від благодійного фонду «Розвиток Громади»

Активісти громадської організації передали продукти харчування, в тому числі солодощі для дітей з Львівського дитбудинку №1.

Львівський державний комунальний дитячий дошкільний будинок № 1  знаходиться у Львові на вулиці Таджицька, 23. У ньому проживають діти від 3 до 7 років. Малеча з цього будинку – особлива, вони мають фізичні вади й потребують особливої уваги та підтримки.

Благодійний фонд «Розвиток Громади», однією з пріоритетних завдань діяльності якого є допомога дітям-сиротам, надав продукти харчування для малечі. Серед подарунків були печиво, овочі, крупи та борошно. Всі ці продукти були надані ПАТ «Концерн Хлібпром» та іншими благодійниками, які вже неодноразово надають матеріальну підтримку дітям-сиротам. Методист дитячого будинку розповіла, що зараз ця допомога є дуже актуальною.

Звичайно ж, сьогоднішня ситуація в країні надто виснажила наших громадян. Кожен із нас докладає максимальних зусиль, щоб допомагати захисникам України у організаційних основах боротьби з загарбником. Але проблеми, з якими ми стикалися до початку воєнних дій, звичайно ж, не зникли. Ми не повинні забувати про дітей, осіб з особливими потребами, важкохворих людей та інших наших співвітчизників, що потребують невідкладної допомоги. Усі вони – чекають на нашу підтримку. А особливо діти – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, важкохворі діти, і, звичайно ж, діти учасників АТО, в тому числі загиблих. Діти – наше майбутнє. Ми повинні дбати про їх розвиток, формування у них патріотичного духу, вивчення гідних особистостей – представників нашої нації. Саме тому наша команда докладає максимальних зусиль у сфері співпраці з дитячими закладами Львівщини. Ми працюємо над такими благодійними проектами як «Доторкнись до серця дитини», «Зроби день світлішим». Надіємося, наша праця буде підтримана небайдужими громадянами. Сьогодні ми у цьому все частіше переконуємося. А тому – віримо у підняття рівня благодійності на теренах Львівщини, - поділилася голова БФ "Розвиток Громади" Соломія СтаросольськаБлагодійний фонд «Розвиток Громади» та активісти одноіменної громадської організації продовжуватимуть свою діяльність, направлену на допомогу дітям-сиротам. Нагадаємо, у червні за сприяння благодійного фонду «Розвиток Громади» був організований унікальний дитячий табір за європейським зразком - Moves&skills