Вихованці Львівського дитячого будинку №1 написали листи до Миколая

Сьогодні, 26 жовтня, активісти ГО «Розвиток громади» завітали у Сиротинець на Таджицькій, аби спільно із дітлахами написати листи до св.. Миколая Чудотворця. Надалі, у межах  нашого соціального проекту «Подарунок від Миколая», ці листи ми передамо небайдужим людям, організаціям, підприємствам тощо, аби вони виконали прохання малюків.
 


Цьогоріч «Подарунок від Миколая» охопить: Львівську школу-інтернат №2, дитячий будинок №1, Навчально-реабілітаційний центр святого Миколая, Роздільський дитячий будинок-інтернат для хлопчиків, а також малозабезпечених дітей Львова, Стрия та Брюхович. Загалом більше чотирьохсот малюків писатимуть листи та чекатимуть на чудо! Давайте спільно подаруємо дітям свято на яке вони заслуговують.

ГО «Розвиток Громади» закликає усіх небайдужих долучитись до проекту - Ви можете як виконати конкретні прохання у листах певної кількості дітлахів так і/або придбати необхідні товари із загальних списків: фрукти, солодощі, канцелярське приладдя та речі першої необхідності тощо.

Нагадаємо, минулоріч  ГО «Розвиток Громади», у межах проекту «Подарунок від Миколая», привітала більше двохсот вихованців Львівського дитячого будинку №1, Львівської школи-інтернату №2, а також малозабезпечених дітей Львова та Стрия подарунками та солодощами.