Юна зірка фільму «Поводир» разом із активістами ГО «Розвиток Громади» відвідали дитячий сиротинець у Львові

Антон-Святослав Грін з міста Детройт, що у США, один із партнерів ГО «Розвиток Громади» нещодавно відвідав місто Лева та подарував  дітям  із дитячого будинку на Таджицькій цілий феєрверк щастя, приємних вражень та любові.

Виконавець головної дитячої ролі у фільмі «Поводир» співпрацює з благодійним фондом «Розвиток Громади» від початку його діяльності та неодноразово передавав матеріальну допомогу до України. Ще в дитинстві хлопець зрозумів, що допомога іншим – обов’язок кожної людини і у свої юні роки вже є взірцем доброти серця та щирості душі.

Минулої п’ятниці Антон-Святослав Грін разом із активістами ГО «Розвиток Громади» відвідали дитячий будинок, що розташований на вулиці Таджицькій. Хлопчик придумав для дітлахів цілу розважальну програму, яка їм надзвичайно сподобалася, адже навіть неозброєним оком можна було побачити у їхніх очах  промінці сонячного щастя. Діти гралися, малювали, співали, танцювали  та ліпили кумедних  тваринок  із пластиліну. Кожен міг знайти заняття собі до душі. 

У якості подарунку Антон-Святослав привіз із США дитячі речі та іграшки і   віддав їх на обділеним батьківською турботою та ласкою малюкам. Діти неймовірно зраділи такому презенту та віддячили   хлопцю теплими обіймами і щирими посмішками. 

-    Антон є скаутом відомої Міжнародної організації «Пласт», метою якої є сприяти всебічному вихованню молоді на засадах християнської моралі, тут  навчають громадянської свідомості, доброти та прищеплюють любов до ближнього. Насамперед, я намагаюся усіляко сприяти починанням сина, заохочувати та підтримувати його. Адже вважаю, що добро та любов, співчуття і громадянський обов’язок можуть сприяти вихованню цілісної особистості,  - поділилася мама Антона, відома скрипалька Соломія Сорока.


Нагадаємо, що  «Розвиток громади» уже давно співпрацює з сиротинцями, дитячими притулками та дітьми – напівсиротами загиблих воїнів на сході України.

Мар’яна Світящук