"Лише на добро земля одізветься добром! " М. Сингаївський

«Розвиток Громади» в рамках соціального проекту «Допоможи ближньому»  забезпечує соціально незахищених людей продуктами та одягом.

Громадська організація «Розвиток Громади» спільно із спортивним клубом «Легіон» 22 вересня цього року започаткувала проект для допомоги самотнім пенсіонерам, людям з обмеженими можливостями, ветеранам АТО та дітям-сиротам.

Ця ініціатива має на меті не лише зібрати продукти та одяг для соціально незахищених людей, а й підтримати їх дух, допомогти відчути свою значущість. Також юристи організації надають правову допомогу учасникам проекту.

Для тих, хто опинились на маргінесі суспільства важливо знати, що є люди, які хочуть і можуть допомогти. Звичайний вияв турботи важить для такої людини значно більше ніж будь-яка матеріальна річ.


З моменту початку проекту активісти вже допомогли більше тридцяти особам у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, Окружному військовому госпіталі ЗОК № 1120, Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів, та у приватному порядку.


За цей час роздали більше п’ятдесяти кілограмів овочів та фруктів, майже двадцять п’ять кілограмів м’ясних виробів від компанії "Верест", близько тридцяти кілограмів одягу та медичні препарати.

«Ми розуміємо, що таким людям потрібна допомога та підтримка. Цим проектом «Розвиток Громади» показує що, навіть у складних життєвих ситуаціях не варто опускати руки, незважаючи на повороти долі завжди знайдуться люди з добром у серці, які хочуть допомогти»,- поділився громадський активіст, член спортивного клубу «Легіон» Юрій Підківка.


«Розвиток Громади» планує запускати цей проект також і в осередках організації, зокрема у Новояворівську та Стрию.

Складна життєва ситуація не повинна ставити на людині тавро. Байдужість та зневага суспільства не дозволяють цим людям адаптуватись та вирішити власні проблеми. Не будь байдужим, підтримай тих, хто цього потребує!

Допомога приймається від приватних підприємців, меценатів та просто не байдужих людей.

Долучитись до проекту можна за контактним телефоном: 0985174589, дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00.