У ГО «Розвиток Громади» знову передали фрукти малозабезпеченим

Цього тижня соціально-незахищені львівяни у рамках проекту «Допоможи Ближньому» вкотре отримали порцію вітамінів. Яблука та банани від партнера ГО ринку «Шувар» підуть на користь ще десяти сімям.

«Допоможи ближньому» здійснює соціальний відділ ГО «Розвиток Громади». У рамках проекту активісти надають різноманітну допомогу малозабезпеченим людям. Одним з його напрямків є фрукти соціально-незахищеним людям.

В осінній період, коли особливо поширюються простудні захворювання, дуже важливо підтримувати імунітет вітамінами. Проте багато львів’ян не мають можливості забезпечити свої сім’ї необхідними корисними елементами. Саме для цього працює соціальний проект – активісти, за допомогою ринку «Шувар», щотижня роздають фрукти малозабезпеченим людям.

Ми започаткували цей проект рік тому. За цей час ми допомогли великій кількості потребуючих сімей. Варто зауважити, що фрукти розходяться миттєво. Я дуже радий, що можу таким чином допомагати людям, адже вони цього дійсно потребують, - розповідає Юрій, активіст ГО «Розвиток Громади»  

Нагадаємо, у рамках проекту ГО «Розвиток Громади» щотижня 10 львівських сімей отримують фрукти.