Учасникам літнього табору "Moves&skills" субота принесла нові емоції та сюрпризи

Вікенд для учасників табору "Moves&skills" розпочався з приємної події.

Минулого місяця у День вишиванки благодійний фонд "Розвиток Громади" провів акцію зі збору коштів на придбання традиційного атрибуту українців для дітей-сиріт. Тому у суботу активісти ГО "Розвиток Громади" влаштували дітлахам справжній шопінг у магазині "Скиба". Учасники табору мали можливість за власним бажанням обрати для себе вишиванку. У дітлахів розбігалися очі від їх широкого вибору у магазині, та все ж таки кожен обрав собі вишиванку до смаку і залишився дуже щасливим.
 
"В мене є вишиванка, але я вже виріс з неї. А тепер маю, як і усі, вишиту сорочку, яку зможу одягти на свято Першого дзвоника у вересні", - поділився радістю Юрчик. 


 
Після неочікуваних та приємних покупок діти відправилися на майстер-клас з виготовлення піци від справжнього піцайоло у кафе-ресторан "Челентано". Учасники табору були в захваті від здібностей та швидкості у приготуванні піци майстра. Для дітлахів - це було справжнє піца-шоу. Потім вони власноруч з допомогою піцайоло готували для себе піцу, якою після приготування смачно поласували. Цей обід для них залишив море позитиву. 

  
 
Крім того, сьогодні не обійшлося і без уроку англійської. Під час приготування піци, діти разом з вчителем Катериною вивчали нові слова та фрази для використання у ресторані. Учасники табору поєднали приємне з корисним. 
 


На завершення такого неординарного дня на дітей чекала цікава фотосесія у вишиванках, які запрезентував їм БФ "Розвиток Громади", від професійного фотографа Віктора Ізвальського. Місцем для фотографування обрали ресторан "Старгород", де дітки з радістю позували у своїх обновках. 
 
Цей день був насичений досвідом та новими знаннями. Дітлахи з усмішками на обличчі завершили черговий день у таборі і вже в очікуванні завтрашніх пригод. 
 


Щасливі учасники та організатори літнього табору Moves&skills висловлюють щиру вдячність партнерам проекту, а саме піцерії «Челентано» за проведення благодійного майстер-класу для дітлахів та смачний обід, ПАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Сандора», ресторану «Старгород», де діткам провели фотосесію, магазину вишиванок «Скиба» за надану знижку на придбання виробів з українською символікою, символів нашої нації.