Відвідини літніх людей у хоспісному відділенні в Олесько

Про чергову благодійну поїздку наших волонтерів розповідає голова БФ "Розвиток Громади" Вероніка Хідченко:

Усі ми зустрінемо колись старість. Принаймні, кожен сподівається, що вона буде затишною і безтурботною, серед онуків і домашніх улюбленців, десь на краю села у чепурненькому будиночку з усіма вигодами і виглядом на озеро. Та на жаль, так стається далеко не з кожним
.

Хоспісне відділення Олеської районної лікарні розташувалося у колишньому затишному маєтку поруч автобану Львів – Київ. Не знаю чи комусь воно припаде довподоби сьогодні, але колись давно,  у часи свого розквіту, тут явно гомоніло і метушилося життя немалої родини з челяддю і зі стайнями для коней, де сьогодні розташовані господарські приміщення цього притулку для хворих літніх людей.

Ми, як завжди, відвідуємо цих стареньких з особливим теплом і щемом, адже у багатьох із них є родичі, які, на жаль, їх не відвідують. Бабусі та дідусі горнуться і всміхаються, щиро дякують за привезені нехитрі дарунки і частунки.

А ми зі свого боку дуже вдячні тим постійним донорам та партнерам ГО і БФ «Розвиток громади», котрі нас стійко підтримують у сьогоднішні складні часи, коли усе можливе і неможливе робиться нашим громадянським суспільством для наших захисників на фронті. Та все ж ми маємо, на щастя, таких добрих друзів організації, які не забувають про самотніх літніх людей, дітей та дорослих з інвалідністю.

Щиро дякуємо за допомогу: "Мережа аптек "D.S." "Ашан" "Світ хімії" "Молокія" та Руслан Курка

Відео з нашої поїздки можна поглянути на нашій сторінці у Facebook.