ГО «Розвиток Громади» допомогла ще десятьом сім’ям необхідними речами

Цього місяця активісти ГО «Розвиток Громади» в рамках проекту «Допоможи ближньому» відвідали десять сімей

«Коли твориш добро, сам відчуваєш якесь радісне задоволення та природну гордість, яка є супутницею чистого сумління», - писав Мішель де Монтень

Протягом місяця активісти громадської організації тричі розвезли фрукти потребуючим сім’ям. Проект «Допоможи ближньому» працює вже півроку. Щоразу список тих, кому потрібна допомога зростає.
  • Є сім’ї, з якими ми контактуємо ще з початку проекту і щомісяця їхня кількість збільшується. Дуже приємно бачити усміхнені обличчя дітей і літніх людей у відповідь на добро, - коментує куратор проекту Назар Бай. – Проект покликаний навчити людей допомагати один одному у скрутний час, але не намагатися потурати нічогонеробленю. Тому ми ретельно підбираємо тих, кому допомога справді гостро необхідна.
Долучитися до проекту «Допоможи ближньому» і творити добрі справи може кожен, це можуть бути якісь речі, продукти, побутові прилади, якими ви готові поділитися з тим, хто того зараз потребує.

Нагадаємо, що проект діє і у двох церквах м. Львова – храмі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці (вул. Івана Франка, 56) та храмі святих Кирила і Мефодія (вул. Угорська, 1). Проводиться робота із охоплення цим проектом й інших церков.  
 
Також ви можете приносити свої дарунки для потребуючих  в офіс ГО «Розвиток Громади» (просп. Шевченка 7, 4 поверх)