ГО “Розвиток Громади” допомогла організувати справжнє свято дітям-сиротам

В суботу, 27 грудня, на запрошення громадських організацій вихованці дитячого будинку Лаврова Львівської області виступили зі святковим привітанням в Українському Католицькому Університеті. Діти від 5 до 18 років показали театралізовану виставу присвячену до Дня Святого Миколая. Всього до Львова приїхало 27 школярів та 6 вихователів.

Активісти ГО “Відлуння” провели з дітьми різноманітні ігри та заспівали колядки. Наприкінці вистави школярам були вручені подарунки, які придбали небайдужі люди. Зазначимо, що представники ГО “Розвиток Громади” закупили для дітей канцтовари.

   

Зі словами вдячності до всіх організаторів та благодійників звернулася заступник по виховній роботі Лаврівського дитячого будинку Любов Іванівна Сліпецька.

   
 

“Приємно, що ГО “Відлуння” запросила до себе в гості. Дякуємо всім небайдужим, ГО “Розвиток Громади” та ГО “ФРІ”, що зробили для дітей справжнє свято: знайшли необхідні кошти, домовились з перевізниками, організували харчування та цікаві конкурси. Ми близько місяця готували цю виставу і дуже надіємось, що вам сподобалося.”

   
Після обіду, кошти на який допомогли зібрати активісти ГО “Розвиток Громади”, до дітей завітали кондитери. Майстрині навчили гостей розфарбовувати печиво кольоровою глазур’ю. Більшість кондитерських виробів були розмальовані блакитними та жовтими кольорами, що свідчить про любов до Батьківщини та патріотичне виховання дітей.