Малюкам з дитячого будинку влаштували День юного глядача

Вчора, 9 листопада, активісти ГО «Розвиток Громади» возили діток з Львівського дитячого будинку № 1 у Кінопалац. Малюки переглядали мультфільм «Тролі».

Фільм розповідає про дивовижний барвистий світ, населеному смішними і незабутніми персонажами - тролями. Головна розбишака у тролів - це Розочка. Вона постійно веселиться і радіє життю. Розочка така безтурботна, тому що ніколи не стикалася з реальною небезпекою. І ось одного разу на них нападає один зі страшних Бергені і викрадає всіх друзів і рідних Трояндочки. Щоб врятувати всіх Розочка звертається за допомогою до самого похмурого троля на ім'я Цветан. Разом відважні герої відправляються назустріч неймовірним пригодам.

Дітки весело сміялися та переживали за головну героїню. Активісти ГО кожного тижня влаштовують малюкам з дитячих будинків та з малозабезпечених сімей такі сеанси.

Ми хочемо показати цим малюкам, що про них дбають. Щоб вони відчули, що потрібні. А ще перегляд цікавих мультиків піднімає їм настрій, дітки зазвичай виходять із залу з шаленими емоціями. Я дуже люблю бачити їх щасливі оченята, для цього і був створений проект «День юного глядача», - коментує активістка ГО Світлана

Нагадаємо,у рамках проекту  «День юного глядача» нещодавно 13 малюків з дитячого будинку дивилися мультик «Лелеки»