Яскраві янголятка з’явились в офісі ГО «Розвиток Громади»

29 листопада у рамках проекту «Такі різні – такі рівні» люди з особливими потребами малювали на склі ангелят разом з художницею Наталією Курій-Максимів. Кошти від продажу особливих творінь підуть на здійснення соціальних проектів ГО «Розвиток Громади».

 


Друзі ГО, які є постійними учасниками соціальних проектів Ірина Новіцька, Оксана Нежальська, Каріна Айрапетян, Надія Юца, у приємній і затишній атмосфері домівки «Розвитку Громади» малювали ангеликів. Технологію малювання на склі акриловими фарбами розкривала креативна художниця Наталія Курій – Максимів. Учасниці майстер-класу з захопленням переносили на скло чудові зображення милих янголят.

Майстер-клас відбувся у рамках соціального проекту «Такі різні – такі рівні». Тепер ці маленькі шедеври зможе придбати кожен охочий, долучившись таким чином до благодійної справи. Гроші, виручені з продажу особливих мистецьких виробів, зроблять можливим здійснення благодійних проектів ГО.

Різдвяні мотиви з відомою мисткинею Наталією Курій-Максимів не лише дали масу насолоди процесом малювання на склі для дівчат з особливими потребами,  а й допоможуть поповнити нашу благодійну скарбничку у рамках проекту "Такі різні - такі рівні". Процес соціалізації людей на інвалідних візках - важлива віха у формуванні свідомості пересічних українців, які нарешті усвідомили, що таки вони європейці. Тому ми усілякими правдами і неправдами, легкими і не дуже шляхами втілюємо у життя той задум звикання жити поруч з такими людьми і допомагати їм почуватися повноцінними громадянами у суспільстві. Я, наприклад, до таких дівчат і хлопців вже зовсім звикла чого і усім решта щиро зичу. А ще у передчутті свят бажаю усім добра і добробуту і втілення у життя біблейської істини "Спочатку дарувати, а потім брати", - розповідає Вероніка Хідченко, учасниця ГО «Розвиток Громади»