Стартувала Всеукраїнська ліга Карпат з греко-римської боротьби

28 лютого, в неділю, в спортивному клубі «Легіон» відбувся перший етап дитячих змагань з греко-римської боротьби  у рамках Ліги Карпат. Перемогли юні борці з м. Долина.

На змагання з’їхалися команди із Болехова, Червонограда, Стрия, Долини, Миколаєва (обласний центр) та Львова. На килимі змагалося понад 100  дітей віком до десяти років у ваговій категорії від 24  до 47 кілограмів.
  • Ми важко тренувались та приїхали перемагати, - каже Сергій, учасник, який приїхав з Долини
Ліга Карпат – всеукраїнський дитячий турнір з греко-римської боротьби, який триватиме півроку. Його започаткували учасники спортклубу «Легіон» та ГО «Розвиток Громади», щоб підготувати усі дитячі команди до чемпіонатів вищого класу й популяризувати цей вид спорту.

 
  • Змагання з греко-римської боротьби ми влаштували для популяризації спорту загалом. Високий рівень підготовки дітей мене дуже вразив. Вітаємо наших переможців з Долини, - коментує тренер з греко-римської боротьби СК «Легіон» Назар Ярош


Наприкінці змагань команда, яка матиме найбільше перемог у кожному етапі, отримає грошову винагороду у розмірі  п’яти тисяч гривень.

Глядачі та учасники відчули потужний заряд емоцій і  з нетерпінням очікують наступного етапу.