БФ «Розвиток Громади» безкоштовно отримав 300 літрів дизпалива, аби возити медиків на роботу

Вчора, 13 квітня, Благодійний фонд «Розвиток Громади», разом з нашими партнерами МБФ «Вірні Україні», отримали ще 300 літрів дизпалива для перевезення нашими бусами медиків Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. Паливо безкоштовно надала мережа АЗС Chipo (ТзОВ «Поділлянафтозбут»). Відзначимо, що це неодноразова допомога. До цього підприємство постійно надавало нам паливо для розвозу у інтернати області подарунків для дітей, у межах соціального проекту «Подарунок від Миколая».

Також у середу, 8 квітня, наші благодійні фонди закупили 200 літрів дизпалива. Нагадаємо, ми відгукнулась на прохання Ігоря Берника, заступника директора Львівської обласної інфекційної лікарні. Від 20 березня возимо на роботу і назад додому медиків, які надають необхідну допомогу пацієнтам з підозрою на коронавірус. Дві групи по шість чоловік, двома пасажирськими бусами, возимо з Пустомитівського та Жовківського районів. Водії максимально захищенні, мають усі необхідні засоби особистої дезінфекції та хімічної обробки автомобіля. Проте, на жаль, нам бракує коштів на паливо для постійної та безперебійної щоденної доставки медиків.

Закликаємо усіх небайдужих долучитись до допомогти лікарям та медперсоналу лікарні, адже саме вони стоять, зараз, на передовій нашої з вами протидії коронавірусу. Не будьте байдужими! Ось реквізити Благодійного фонду «Розвиток Громади», куди можна переказати кошти на пальне:
IBAN: UA263057490000002600130922401
ЄДРПОУ: 39479117ПАТ
«Банк Кредит Дніпро»
Призначення платежу: «Благодійний внесок на пальне»