Українці вимагають перенести проведення Чемпіонату світу з футболу з Росії [Голосування]

Країна-агресор та вбивця не повинна проводити мундіаль. 

Питання перенесення Чемпіонату світу з футболу з Росії в іншу країну зараз є дуже актуальним. На наш погляд, в обговоренні цього питання змішуються акценти з різних позицій: покарати агресора або покарати нечесних чиновників. Юридична сторона повинна розвиватись у своєму руслі до логічного завершення - вироку суду, а моральна сторона проблеми повинна залишатися чіткою та зрозумілою. Країна-вбивця не має жодного морального права проводити одну з наймасштабніших спортивних подій року!

Аргументи ворогів нікчемні, мовляв, прості вболівальники не повинні страждати через політичну гру. За різними даними, понад 80% росіян підпритують дії влади, а отже є безпосередніми учасниками даної війни. 

Дивно спостерігати як цивілізований світ практично не сприяє перенесенню Чемпіонату світу з країни-окупанта. Ці "культурні" санкції повинні сколихнути впертого та жорстокого агресора. 

Спільний тиск з усіх фронтів не гарантує миттєвого результату, проте наближує нас до перемоги.

Щоб підтримати лист-звернення президента України з вимогою перенести Чемпіонату світу  з футболу 2018 з Росії, проголосуйте за посиланням нижче. Висловіть свою громадянську позицію, бо українці і ми єдині!

Голосування проти проведення в Росії Чемпіонату світу з футболу у 2018 році