«Сьогодні я відчула себе королевою»

11 жовтня активісти Тернопільського осередку громадської організації «Розвиток Громади» втілили проект «Жіночність без границь».

 У кожного з нас є мрії й бажання, ми докладаємо зусиль для їх здійснення. Однак у декого з нас можливостей є трохи менше. Саме для таких людей реалізовується проект «Жіночність без границь». Активісти ГО «Розвиток Громади» допомагають жінкам з особливими потребами втілювати їхні мрії. Цього разу влаштували для них насичений жіночністю день.
 
Втілення проекту «Жіночність без границь» в Тернополі відбулося вдруге. Як і минулого року, проект поєднав у собі підбір та одягання жінок у святкові сукні, святковий макіяж, зачіски для дівчат, манікюр, двогодинна фотосесія в фотостудії, обід. Також кожна учасниця поїхала додому з квітами, солодощами та косметичними презентами.
  • Це був чудовий і насичений красою день. Я відчула себе королевою і досі не прийду до тями. Добре, що є люди, котрі стараються дарувати іншим щастя, - поділилась учасниця проекту Юлія
Особливу вдячність за допомогу та сприяння у втіленні проекту хочемо висловити:- "Сім'ї ресторанчиків каштанова";- Службі таксі "Джокер";- Тернопільському вищому професійному училищу сфери послуг і туризму ;- Перукарській студії "Марії Кравчук";- Компанії "Mary Kay";- Плекан Ользі (візажист);- Ткаченко Юлії (візажист); - Тишко Надії (фотограф);- Карпюк Наталії (фотограф);- Надії Вітюк (візажист);- Олі Заяць (живі квіти);- Олександру Чурілову (фотограф);- Онукевичу Олександру (оператор);- Цицура Віталію (оператор);- Михайлу Урбанському (фотограф);- Борисюку Миколі (спонсор);- Ірині Ірха (букети з цукерок); - Надії Лещишин (фотограф); - Фотостудії "Just One".