День Вишиванки "онлайн" (ВІДЕО)

У четвер, 21 травня, українці святкували Всесвітній день вишиванки. Традиційно до цього патріотичного заходу ГО «Розвиток Громади» організовує масштабний фестиваль у центрі Львова з гала-концертом та зірковими гостями. Щороку він збирає декілька тисяч шанувальників вишиванки та просто людей, бажаючих патріотично провести час на площі перед «Оперним». Однак цьогоріч через пандемію коронавірусу святкувати довелося «онлайн».

На наш заклик, попри карантин відзначати День вишиванки, відгукнулись десятки артистів, відомих особистостей, спортсменів та просто небайдужих патріотів. Спільно ми записали відео-флешмоб «#Ми_святкуємо #День_вишиванки, а ТИ?»

Також до Дня Вишиванки Ми запустили фото-розіграш з подарунками. Кожен охочий може сфотографуватись у вишиванці, виставити світлину у себе на сторінці Фейсбук та отримати можливість відпочити у Atlas Deluxe Hotel та Sonata Hotel & Restaurant, а також отримати професійну фотосесію у Kavalier Boutique Hotel. Прийняти участь можна аж до 28 травня, бо вишиванку доречно носити хоч щодня! Окрім цього на проспекті Шевченка, завдяки підтримці оптового ринку «Шувар», представники ГО «Розвиток Громади» прикрасили клумбу квітами у вишиваному стилі. А ще передали смаколики з вишитим узором та символічну картину з візерунками національного строю медикам Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.