Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Літні канікули з «Moves&Skills» в Новояворівську | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Літні канікули з «Moves&Skills» в Новояворівську

Сьогодні, 4 липня, стартував проект  «Літні канікули з «Moves&Skills» в Новояворівську.  Його реалізовують на грантові кошти від благодійної організації «Львівська освітня фундація».

У перший день в таборі діти та волонтери в ігровій формі знайомились. Загалом учасниками  є 14 дітей-сиріт, напівсиріт, а також діти з кризових сімей чи сімей, які проживають на межі бідності та 5 волонтерів-вихователів.

 

Після обідньої перерви для дітей провели майстер-клас «Правила етикету для справжніх чоловіків та жінок». Діти закріпили отримані знання в тематичних конкурсах, які організували волонтери. Також займались англійською мовою. А катехизація з Отцем Тарасом стала доброю наукою сьогоднішнього дня.

  • Мені було дуже цікаво сьогодні. Я знайшла тут нових друзів і ми разом провели «День леді та джентельмена», -  коментує Тарасик
На завершення діти випускали в небо кульки зі своїми мріями.

Нагадаємо, що проект «Літні канікули з «Moves&Skills» це програма різноманітних заходів. Щодня діти проводитимуть своє дозвілля у різних місцях. Для них підготували щодня нові цікаві заняття для загального розвитку дітей та веселих розваг.

Організатори табору щиро вдячні за фінансову підтримку директорам магазину "Автоплюс".