За підтримки ГО «Розвиток Громади» у Яворові провели турнір з шашок

З нагоди Дня незалежності у районному центрі на Львівщині провели турнір з шахів за швейцарською системою.

У неділю, 23 серпня, у Яворові пройшов відкритий районний турнір із шашок. У ньому взяли участь 16 любителів цього виду спорту, віком від 6-ти до 67-ми років. Змагання відбувалися за швейцарською системою у вісім турів.

«Грати в шашки надзвичайно корисно, адже ця гра розвиває логічне мислення та добре стимулює роботу мізків, бо для перемоги потрібно не просто бездумно ходити вперед та бити шашки суперника, а ще й розмірковувати про всі свої ходи наперед, обрати стратегію гри і неодмінно потрапити в дамки. Мені дуже сподобався турнір, гадаю потрібно такі проводити якомога частіше», - поділився один з учасників змагань.


Варто зазначити, що організатором змагань був шаховий ентузіаст Юрій Кунець, військовослужбовець, який брав участь в Антитерористичній операції на Сході України.

Переможець та призери турніру отримали спортивні кубки,грамоти і пам’ятні медалі, одержали грамоти також найстарший і наймолодший учасники турніру. В ході запеклої боротьби першу сходинку на турнірі посів Юрій Кунець.  Друге і третє місця, відповідно посіли Василь Сосновський із Черниляви та Степан Мілянець із Новояворівська.