Маленький чемпіон СК «Легіон»

На Рівненщині, у  місті Березному,  пройшов ХХІІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Заслуженого тренера України  Станіслава Коваля. У змаганнях взяли  участь понад 250 юних борців з усіх куточків України.


В залі панувала світла і позитивна атмосфера. На змагання прийшло чимало глядачів, які охоче підтримували своїх фаворитів.  Юні спортсмени показували завзяту боротьбу.  Хоча не завжди вдавалися всі прийоми, але діти не припиняли йти до перемоги.

Приємно розуміти, що і в маленьких містечках України попри всі труднощі спорт розвивається, а діти охоче йдуть на заняття.
  •          Змагання були на високому рівні.  Брали участь усі найсильніші області України. Я задоволений виступом вихованців, адже для нас це були перші змагання такого рівня, - коментує тренер СК «Легіон» Назар Ярош
Дем’ян Мартин, вихованець СК «Легіон»,  виборов 3 призове місце у ваговій категорії до 35 кг.  Незважаючи на те, що він був молодший за своїх суперників, зумів достойно відстояти честь Львова і спортивного клубу.  Також п’яте  місце між собою поділили Олег Жорняк (38кг) і Роман Мазан (100кг).