У Львові відкриється спортивний клуб "Легіон "Львів"

За сприяння ГО "Розвиток Громади" у понеділок, 30 березня, о 16:00 год. відбудеться відкриття нового спортивного клубу "Легіон "Львів".

Запрошуються усі охочі на секцію з греко-римської боротьби. Тренування у клубі проводитиме Заслужений тренер України, який здатний виховати не тільки успішних спортсменів, а й чемпіонів. Для початківців тренування проводитимуться з ігровими елементами, що заохотить діток до тренувань та значно покращить координацію рухів. Наступний етап, через який пройдуть юні учні - освоєння акробатичних навиків та покращення гнучкості, що є обов'язковим для кожного успішного борця.

Долаючи всі спортивні труднощі, спортсмени матимуть змогу виступати на важливих турнірах, представляти своє місто на всеукраїнських змаганнях, а згодом і свою країну на світових чемпіонатах. Головне - докладати максимум зусиль до тренувань і прислуховуватися до порад досвідченого тренера.         
 
Активісти громадської організації "Розвиток Громади" створили кращі умови для занять з греко-римської боротьби. Cпорт-клуб має на меті заохотити дітей вести здоровий спосіб життя і сприяти розвитку культури та спорту. Зазначимо, що заняття проводитимуть два тренери, одним з яких буде тренер вищої категорії Олександр Міхєєв.
 
Запрошуємо на відкриття спортивного клубу "Легіон "Львів" у понеділок, 30 березня, о 16:00 годині, яке відбудеться за адресою: вул. Клепарівська, 39А (територія СКА, колишній офіс компанії "Київстар").

За детальною інформацією звертайтесь за тел.: (032) 235 5504.
 
Гаряча лінія: (032) 235 5503.