У Львові пройшла міжнародна конференція “Гість з обмеженими фізичними можливостями у музеї”

У рамках україно-польського проекту “Музеї без бар`єрів” була організована конференція, присвячена забезпеченню доступу людей з особливими потребами до музеїв.

Аквітисти ГО “Розвиток Громади” долучилися до події.
 
“Участь у конференції дала можливість краще зрозуміти проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями та знайти шляхи їх вирішення. У рамках соціального проекту “Розвитку Громади” ми намагаємося витягнути людей з особливими потребами із домівок та влаштувати їхнє дозвілля. Ми вже організували декілька відвідин провідних спортивних подій міста й плануємо на цьому не зупинятися ” – розповіли громадські активісти.
 

Основною метою програми є забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до музеїв, зокрема в Україні. Польські музейники поділилися своїм досвідом та представили декілька реалізованих програм для відвідувачів з вадами зору, слуху, опортно-рухового апарату, а також розумового розвитку.

Нагадаємо, у 2013 році Стальововольський Музей розпочав реалізацію транскордонного проекту «Музеї без бар’єрів» – Коаліція польських і українських музеїв для професійного обслуговування неповносправних відвідувачів».