Відпочинковий табір для юних «легіонерів»

Гарною традицією цього літа від ГО «Розвиток Громади» стала організація літніх таборів для дітей. З 16 по 26 серпня мали можливість відпочити, оздоровитися і потренуватися наймолодші вихованці спортивного клубу «Легіон «Львів».

Десять незабутніх днів провели дітлахи в мальовничому селі Явора Турківського району (Львівська обл.). Юні спортсмени віком від 8 до 12 років зупинилися у відпочинковому комплексі «Чертур». Вихователі табору, які є членами спортивного клубу «Легіон «Львів», розробили для підопічних спеціальну програму тренувань.

«Ми запросили до нашого табору юних вихованців спортивного клубу «Легіон «Львів», які з тих чи інших причин не мали змоги впродовж літа поїхати на відпочинок  та батьки яких воюють в зоні АТО. Красива природа, свіже повітря, а також регулярні тренування  сприятимуть оздоровленню діток. Окрім фізичних вправ «легіонери- вихователі» організовують маленьким спортсменам і цікаві розваги та ігри», - розповідає керівник напряму «Молодь і спорт» Роман Цигилик.


Четверо вихователів  віком від 16 до 20 років, котрі сьогодні вже є кандидатами в майстри спорту і неодноразовими переможцями різних змагань, щоденно проводили з дітьми ранкову зарядку і кругові тренування. Заохочували дітей до фізичної роботи власним прикладом і особистими тренуваннями. Та чи не найбільшою радістю для дітей були заняття з плавання в басейні. Дехто з дітей завдяки активісту «Розвитку Громади» Юрію Підківці саме тут навчився плавати.

Під час відпочинку юних спортсменів відвідав почесний гість – президент федерації греко-римської боротьби Львівської області Євген Путій. Він похвально оцінив виховний процес підростаючого покоління, в якому поєднується фізичне навантаження та відпочинок.

Окрім щоденних тренувань дітвора в таборі мала можливість і цікаво розважитись, граючи в різні ігри та піднімаючись в гори.  А дорогою назад маленькі «легіонери» відвідали зоопарк, в якому побачили бурих ведмедів, лева, вовків, оленів  та чимало інших представників карпатської фауни.

Організатори та учасники табору висловлюють подяку усім, хто долучився до проведення літнього відпочинку для дітей. Зокрема, щиро вдячні за фінансову допомогу Вадиму Свищо, Ігору Гелишу, Юрію Фещуку, Алі Яхфуфі, а також ТзОВ "Етрус" за надання води для дітей.