Безкоштовна хореографія від «Розвитку Громади»

На вихідних учасниця громадської організації, відома танцівниця Юліана Дяків навчає сучасній хореографії.

Два тижні тому в рамках ГО «Розвиток Громади» стартував проект «Танець єдності». Діти львів’ян та переселенців зі Сходу України мають можливість разом безкоштовно займатися сучасною хореографією. Долучитися може кожен, адже організатори не ставлять вікових обмежень, а талановита хореограф готова навчити, навіть тих діток, які ніколи не займалися танцями.
 
«Потрібно розвивати дитину з малечку. Танці закладають хороший фундамент: гарну поставу, координацію, відчуття ритму, витривалість, гарну фізичну форму та багато іншого. Мама віддала мене на художню гімнастику, коли мені було 5 років. За що я їй дуже вдячна» – поділилася учасниця громадської організації «Розвиток Громади» Юліана Дяків.
 

На 21 та 22 лютого пройшли заняття з хореографії у залі Велотреку СКА, що на вулиці Клепарівській, 39А. Діти були у захваті від заняття, спілкувалися між собою, ділилися враженнями.
 

«Мені дуже сподобалося перше заняття, тому сьогодні прийшла вже друге. Тут знайшла багато друзів, атмосфера просто супер», – розповіла Марічка.
 

Наступне заняття відбудеться в суботу, 28 лютого о 12:00. Курс триватиме близько 5 тижнів, долучитися запрошуються всі бажаючі. Своєрідним підсумком курсу хореографії стане грандіозний флеш-моб «Танець єдності».

Деталі за телефоном: +38 (063) 215 3823 Юліана Дяків