За підтримки ГО «Розвиток Громади» в Києві провели турнір зі змішаних єдиноборств

ГО  «Розвиток Громади» та однойменний благодійний фонд виступають офіційними партнерами в організації турнірів зі змішаних єдиноборств, які організовує компанія «Real Fight Promotion». Нещодавно спортивні змагання відбулися в столиці.

5 липня в спортивній зоні київського FightHouse відбувся турнір зі змішаних єдиноборств. Спортивний захід зібрав чималу кількість як глядачів, так і учасників. Почесними гостями турніру були відомі українські боксери В’ячеслав Сенченко, Юрій Нужненко, Макс Бурсак, а також боєць UFC Марина Мороз. Глядачі мали можливість побачити  поєдинки з професійного панкратіону, вісім основних боїв з ММА і один супер-бій за вакантний титул West Fight.

Проведення спортивного турніру у Києві стало можливим за підтримки благодійного фонду та ГО «Розвиток Громади». В подальшому організатори планують проводити спортивні поєдинки і в інших містах.

"Дуже важливо аби українські спортсмени мали можливість брати участь у змаганнях, організованих на високому рівні, та здобувати досвід. Наша громадська організація часто виступає ініціатором багатьох спортивних змагань і всіляко підтримує подібні ініціативи, адже популяризація спорту і здорового способу життя є одним із ключових завдань, які поставили перед собою активісти ГО «Розвиток Громади». Особливо активно в цьому напрямку працює спортивний клуб «Легіон Львів», створений за підтримки громадської організації" , - розповідає керівник напрямку «Молодь і спорт» – Володимир Фещук.