Активісти «Розвитку Громади» допомогли неповносправним потрапити на вечір великого боксу

2 жовтня пацієнти Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів побували на вечорі великого боксу.

У рамках соціального проекту «Допомога неповносправним» активісти ГО «Розвиток Громади» спільно зі спортивним клубом «Легіон» організували поїздку на «свято боксу» для вболівальників з особливими потребами.

За підтримки компанії "Avalon inc" у Львівському цирку, де проводились поєдинки, для інвалідів – візочників була створена спеціальна трибуна, що дозволило їм сповна насолодитись дійством.


Головна подія вечора – бій львів’янина Віктора Плотникова спричинив справжній фурор. Дівчата і хлопці активно підтримували свого земляка та раділи його перемозі.

«Завжди приємно, коли вдається гарно провести дозвілля, а коли воно проведено з користю вдвічі приємніше. Розвиток спорту важливий пункт у нашій соціальній роботі, дуже добре що вдається залучити до нього і людей з особливими потребами»,- розповів керівник напрямку «Молодь і спорт» ГО «Розвиток Громади» Володимир Фещук.

ГО «Розвиток Громади» як постій партнер та співорганізатор вечора великого боксу вже неодноразово влаштовували людям з особливими потребами поїздки на боксерські поєдинки.