Учасник ГО «Розвиток Громади» здобув перемогу на чемпіонаті з боксу

На змаганнях між студентами вищих навчальних закладів Львівщини активіст показав найкращий результат.

7-10 квітня у нашому місті пройшов Чемпіонат  з боксу між студентами вищих навчальних закладів. Микола Ворончак став переможцем змагань. Хлопець є майстром спорту, переможцем багатьох міжнародних змагань, зокрема в Польщі. Також він неодноразово підкорював українські боксерські ринги. Микола веде здоровий спосіб життя й поєднує спорт з активною громадською діяльністю, будучи активістом ГО «Розвиток Громади».

«Микола є прикладом для сучасної молоді. Він має активну життєву позицію та досягає поставлених цілей.  Насправді, серед наших активістів є багато хлопців, які окрім значних досягнень у спорті, можуть пишатися добрими серцями та допомогою іншим», - зазначив Володимир Фещук, керівник відділу «Молодь та спорт».


Нагадаємо, нещодавно активісти громадської організації допомогли людям з особливими потребами відвідати прем'єру вистави у Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької. Також нещодавно за сприяння БФ "Розвиток Громади" було організовано виїзд візочників на футбольний матч.