Активісти ГО «Розвиток Громади» супроводжували неповносправних вболівальників ФК «Карпати» під час футбольного матчу

25 липня на стадіоні «Україна» відбулася зустріч футбольних команд «Карпати» (Львів) та «Сталь» (Дніпродзержинськ). Фанати львівського клубу, члени ГО «Завжди вірні» є почесними гостями футбольних матчів, які натхненно підтримують місцеву команду. Серед фанів є й люди з обмеженими можливостями. Активісти «Розвитку Громади» запропонували неповносправним свою допомогу і супровід під час матчу.

Зустріч футбольних команд зі Львова та Дніпродзержинська відбулася за непростих для спортсменів погодних умов. Того дня температура повітря сягала вище позначки +30ºС.  Тож команди активізувалися у боротьбі лише у другому таймі, коли почала спадати спека. Палка підтримка глядачів  допомогла львівським  «Карпатам» обіграти «Сталь» з рахунком 1:0.

«Ми спостерігали за грою в затінку, тож спека на нас не сильно вплинула.  А матч був досить цікавим, головне що наша команда виграла. Дякуємо «Розвитку Громади», за те, що проявили таку ініціативу та допомагали нам сьогодні», - поділився один із вболівальників.


П’ятеро активісті громадської організації сумлінно допомагали неповносправним впродовж всього матчу. Нагадаємо, що вже неодноразово за сприяння «Розвитку Громади», для людей з обмеженими можливостями проводилися різні розважальні чи спортивні заходи. Серед останніх - відпочинок на природі та концерт пам’яті Кузьми.