За підтримки ГО “Розвиток Громади” у Львові стартує чемпіонат України з боксу

З 2 до 7 грудня триватимуть головні всеукраїнські представницькі спортивні змагання з боксу серед юніорів. Також змагатимуться за призи відомого боксера Андрія Котельника.

Громадська організація “Розвиток Громади” стала офіційним партнером змагань і всіляко підтримала спортсменів.

“Здоровий спосіб життя – це крок до успіху та довголіття. У час, коли країна перебуває у стані війни, питання підтримки молоді має бути одним із найважливіших. Залучення молодих людей до спортивних змагань допоможе виховати сильних та відповідальних патріотів України” – розповів активіст ГО “Розвиток Громади” Роман Цигилик.

Поєдинки обіцяють бути видовищними та напруженими, адже участь у них візьмуть понад 240 боксерів із 16 областей України та міста Києва. Цей чемпіонат серед юніорів стане для молодих українських боксерів відбірковим етапом до Чемпіонату світу з боксу 2015 року.

Відкриття чемпіонату відбудеться 3 грудня, о 17 годині у приміщенні виставкового центру «Південний-EXPO» (вул. Щирецька, 36). Всі охочі зможуть відвідати змагання безкоштовно.

Нагадаємо, що громадська організація не вперше допомагає молодим спортсменами, так за підтримки наших активістів у Львові пройшов “Кубок Галичини з єдиноборств”.

“Близько 20 учасників організації займаються боксом. Ми підтримуємо молодь, яка займається спортом та веде здоровий спосіб життя. Саме такі молоді люди здатні стати хорошим прикладом для однолітків” – зазначив Володимир Фещук, керівник відділу “Молодь і спорт”.