СК «Легіон» організував вуличний турнір з Workout

У Львові до дня фізичної культури та спорту, за сприяння ЛКП «Спортресурс», спортивного клубу «Легіон» та команди «Legion Workout», відбулись змагання з Street Workout .

                                   


Вуличний турнір Workout зібрав понад 20-ть учасників з різник куточків України. Окрім місцевих спортсменів, до Львова завітали представники  з Рівного, Закарпаття, Чернівців та Червонограда.

Змагались спортсмени у чотирьох номінаціях: : фрістайл, підтягування з додатковою вагою +32кг, віджимання на брусах з вагою +48 кг та виходи силою на дві руки. Кращих визначали за декількома критеріями: якість та комбінація силових елементів, а також оцінювали рівень динаміки та артистизму.

Суддівську бригаду представили відомі українські спортсмени з цього виду спорту: Андрій Якимович – член команди «Legion Workout», переможець всеукраїнських змагань “Strong Spirit Cup 2017”, чемпіон Львівської області зі Street Workout 2017, учасник Чемпіонату України 2017; Орест Патицький – віце-чемпіон Львівської області зі Street Workout 2017 , учасник всеукраїнських змагань та член команди «Legion Workout»; Олександр Томчук – багаторазовий чемпіон Рівненської області зі Street Workout та багаторазовий учасник чемпіонів України.

                                    
Серед кращих і представник команди «Legion Workout» - Ростислава Якимович. Вітаємо хлопця! Львів’янин виборов одразу дві нагороди: 2 місце (у номінації «Підтягування на турніку з додатковою вагою +32 кг») та 3 місце (у номінації «Фрістайл»).

Окрім змагань, учасники та глядачі отримали майстер-клас із «воркауту» від суддів.