Невдовзі у Львові відкриють професійний спортзал

Завдяки роботі активістів ГО “Розвиток Громади” діти зможуть займатись греко-римською боротьбою в оновленому залі на території СКА.

Близько 2 місяців тому до представників громадської організації звернувся заслужений тренер України Олександр Міхєєв з пропозицією створити спортивний клуб “Легіон Львів”. Активісти, зацікавлені в розвитку спорту в місті Лева, охоче погодились допомогти.

Учасниками громадської організації було прийнято рішення облаштувати один зі спортзалів на СКА для занять греко-римською і жіночою боротьбою. За сприяння благодійного фонду “Розвиток Громади” для оснащення приміщення було придбано спеціальне покриття. Також було встановлено душові кабіни і туалети. Однак облаштування залу ще триває.

Відкриття приміщення для занять боротьбою заплановане на кінець лютого. Відвідувати спортзал зможуть діти від 7 до 18 років за символічну плату. Заняття проводитимуть два тренери, одним з яких буде тренер вищої категорії Олександр Міхєєв.
“Невдовзі у Львові з’явиться нове місце, де всі охочі діти зможуть займатись боротьбою. Молодь має займатись спортом, а не безцільно гуляти вулицями міста. Створення клубу “Львівський Легіон” сприятиме розвитку культури спорту. Нашою метою є заохочення дітей до здорового способу життя. Спорт загартовує характер, а характер формує особистість”, – зазначив активіст ГО «Розвиток Громади» Роман Цигилик.
 

Фото з сайту: gazeta.lviv.ua