На вихідних люди з особливими фізичними потребами відвідали театр

У рамках роботи Центру допомоги людям з особливими потребами активісти громадської організації “Розвиток Громади” організували похід на виставу в один з найкращих театрів України.

Одна з найпопулярніших театральних вистав “Криза” пройшла у Національному театрі Марії Заньковецької. Смішна трагедія зібрала справжній аншлаг. Серед глядачів були й люди з обмеженими фізичними можливостями, яких зібрали разом й організували доїзд активісти ГО “Розвиток Громади”. Це люди з обмеженими фізичними можливостями, найчастіше опорно-рухового апарату. Більшість із них пересувалися на візках, з деякими приїхали й рідні.
 
“Для нас є справою честі допомагати людям, які дуже потребують нашої опіки. Про них часто забуває суспільство, тому будь-які наші заходи мають підтримку серед неповносправних” – розповів активіст Роман Цигилик.
 Варто зазначити, що деякі з неповносправних, якими опікується організація, місяцями не виходили з дому. Нагадаємо, що напередодні, за ініціативи Центру допомоги людям з особливими потребами, при ГО “Розвиток Громади”, візочники на “Арені Львів” відвідали футбольний матч Україна – Македонія.
 
“Безперечно, ми будемо й надалі допомагати людям з обмеженими фізичними потребами. Намагатимемося організувати їм цікаве дозвілля та можливість поспілкуватися між собою” – додав Володимир Фещук, керівник відділу “Молодь і спорт”.